Dodano nową wycieczkę!

Oferta dnia!

Telefon stacjonarny +48 32 42 62 085

Telefon komórkowy +48 602 815 738

  Napisz wiadomość
Kontakt Zadzwoń! +48
  Strona główna

zobacz także...

Informacje o firmie

Napisz do nas lub Zadzwoń » +48 32 42 62 085

Podróże to nie tylko przyjemny sposób spędzania wolnego czasu i świetna rozrywka. Podróże to także doskonały sposób poszerzania wiedzy o świecie i o samym sobie.

Korzystając z okazji, że sezon wycieczkowy tuż przed nami, chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę imprez turystycznych, przygotowanych przez nasze biuro. Szeroki wachlarz programów obejmuje swym zakresem cały teren naszego kraju oraz ciekawe rejony w większości państw europejskich.

Staraliśmy się, aby oferowane przez nas wycieczki dawały możliwość poznawania ciekawych regionów geograficznych, interesujących obiektów historycznych i unikalnych zjawisk przyrodniczych.
Nie zapominamy również o tym, że wspólny wyjazd to możliwość integracji i dobrej zabawy
ze współpracownikami przy wieczornych grillach, imprezach muzycznych czy spotkaniach
o charakterze regionalnym.

Realizacja imprez odbywa się przy współudziale grupy wykwalifikowanych osób, w sprawdzonych ośrodkach noclegowych. Dysponujemy własnym transportem, w pełni spełniającym wymogi środków lokomocji o charakterze turystycznym.

Pragniemy, aby każda zorganizowana przez nas wycieczka pozostawiła po sobie przyjemne wspomnienia, nowe doświadczenia i nie odstraszała brakiem fachowości i niedbalstwem.

Proszę o informację, która część naszego kraju lub innych krajów na terenie Europy interesowałaby Państwa najbardziej, a my odeślemy przykładowy program wraz z wyceną.

Monika Milanowska
Właściciel Biura Podróży MilaTour

Informacje o projekcie   Wykorzystanie plików cookies