Dodano nową wycieczkę!

Oferta dnia!

Telefon stacjonarny +48 32 42 62 085

Telefon komórkowy +48 602 815 738

  Napisz wiadomość
Kontakt Zadzwoń! +48
  Strona główna

zobacz także...

AUSTRIA ALPEJSKA

Napisz do nas lub Zadzwoń » +48 32 42 62 085

WYCIECZKA OBJAZDOWA
termin: do ustalenia

Hallstatt alpine village on a lake in Salzkammergut, Austria

DZIEŃ 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd tranzytowy przez Czechy na teren Austrii. Zwiedzanie Salzburga, miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO: zabytkowe uliczki, najstarsza apteczka i najmniejsza kamieniczka oraz pierwsza salzburska kawiarnia, Pomnik Mozarta i dom, w którym się urodził, Pałac i Ogrody Mirabell. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, w międzyczasie obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie w hotelu. Całodzienna wycieczka po Krainie Jezior Alpejskich. Przejazd wzdłuż jeziora Fuschl do St. Gilgen, miejsca urodzenia matki Mozarta. Rejs statkiem po jeziorze Wolfgangsee do miejscowości St. Wolfgang, krótki spacer po miasteczku. Przejazd malowniczą trasą do Bad Ischl, ulubionej miejscowości wypoczynkowej Franciszka Józefa, a obecnie eleganckiego i luksusowego kurortu oraz Hallstatt, uroczego miasteczka, wpisanego na listę UNESCO, ulokowanego w sposób tarasowy na wysokości 508 m n.p.m., pomiędzy stromymi stokami, a jeziorem Hallstattersee. Przejazd do hotelu, w międzyczasie obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie Salzburga: Twierdza Hohensalsburg z fantastycznym widokiem na Stare Miasto i Alpy Wapienne. Przejazd do letniej rezydencji książęcej Hellbrunn – jeden z najpiękniejszych przykładów architektury manierystycznej w Europie; największą atrakcją tego obiektu są słynne ogrody z wodotryskami, zaprojektowane w 1618 roku przez księcia arcybiskupa Sitticusa. Wyjazd w kierunku Polski, zakończenie wycieczki.

 

 

Informacje o projekcie   Wykorzystanie plików cookies