Dodano nową wycieczkę!

Oferta dnia!

Telefon stacjonarny +48 32 42 62 085

Telefon komórkowy +48 602 815 738

  Napisz wiadomość
Kontakt Zadzwoń! +48
  Strona główna

zobacz także...

EGER-TOKAJ-MISZKOLC

Napisz do nas lub Zadzwoń » +48 32 42 62 085

WYCIECZKA OBJAZDOWA
termin: do ustalenia

Old houses of Tokaj city, Hungary

DZIEŃ 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd tranzytowy przez Czechy i Słowację na teren Węgier: Zwiedzanie Egeru: Stare Miasto, minaret, Plac Istvana Dobo z kościołem minorytów, perłą węgierskiego baroku, liceum z obserwatorium astronomicznym, wyposażonym w przyrządy i camera obscura, aulą i biblioteką zdobionymi wspaniałymi freskami, bazylika (jedna z trzech największych na Węgrzech), pałac biskupów, Brama Fazola, arcydzieło sztuki kowalskiej XIX wieku, cerkiew serbska. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, w międzyczasie obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych przejazd na kąpielisko termalne Egerszalok, odpowiednik tureckiego Pamukale (kąpielisko na otwartym powietrzu, kąpiel pod gwiazdami).

DZIEŃ 2
Śniadanie w hotelu.Przejazd do Tokaju, spacer po mieście. Przejazd do Miszkolca. zwiedzanie miasta: cerkiew prawosławna z największym na Węgrzech, sześciopiętrowym ikonostasem i cudownym obrazem Matki Bożej z Kazania, podarowanym kościołowi przez carycę Katarzynę II. Przejazd do Miszkolca Tapolca, uzdrowiskowej dzielnicy miasta, pobyt na kąpielisku (jednym z najatrakcyjniejszych i najbardziej znanych na świecie, urządzonym w skalnych grotach naturalnej jaskini krasowej; główne atrakcje kąpieliska to naturalne bicze i prądy wodne oraz wyjątkowo czyste powietrze; dla osób nie korzystających z basenu czas wolny na terenie obiektu). Przejazd do Doliny Pięknej Pani, miejsce składowania najlepszych win w kraju (regionalna obiadokolacja z winem). Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie Egeru: zamek wsławiony bohaterską obroną przed Turkami w 1552 roku, podziemne korytarze (kazamaty), dawne więzienie zamkowe z wystawą narzędzi tortur, salą bohaterów z symbolicznym grobowcem Istvana Dobo, dowódcy bohaterskiej załogi węgierskiej. Muzeum Historyczne i kolekcja obrazów, zgromadzona przez biskupów egerskich. Wyjazd w kierunku Polski, zakończenie wycieczki.

 

koszt: 798,00 zł

Cena zawiera: transport autokarem klasy lux (klimatyzacja, DVD, barek, WC), pilot, 2 x noclegw pensjonatach, hotelach **/*** (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami), 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja (w tym 1 x regionalna kolacja z winem i muzyką), ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera: kosztów realizacji programu turystycznego-bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, system słuchawkowy (ok. 10000 HUF), Kąpieliska Egerszalok (ok. 2000 HUF), Kąpielisko Miszkolc Tapolca (ok. 2500 HUF), dopłata za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce

Uwagi:

  • dopłata do pokoju 1-osobowego
  • program jest ramowy i kolejność jego realizacji może ulec zmianie
  • pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu

 

Informacje o projekcie   Wykorzystanie plików cookies