Dodano nową wycieczkę!

Oferta dnia!

Telefon stacjonarny +48 32 42 62 085

Telefon komórkowy +48 602 815 738

  Napisz wiadomość
Kontakt Zadzwoń! +48
  Strona główna

zobacz także...

BUDAPESZT Z ZAKOLEM DUNAJU

Napisz do nas lub Zadzwoń » +48 32 42 62 085

WYCIECZKA OBJAZDOWA 
termin: do ustalenia

Peperoni auf einem Markt

DZIEŃ 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd tranzytowy przez Czechy i Słowację na teren Węgier. Zwiedzanie Budapesztu: Plac Bohaterów, reprezentacyjny plac stolicy, Park Miejski i Zamek Vajdahunyad (bajkowa budowla, malowniczo położona na wyspie Szechenyiego), Szechenyi Furdo (jeden z największych i najstarszych kompleksów basenowych w Europie), dzielnica ambasad, opera, Bazylika św. Stefana, najważniejsza świątynia Budapesztu oraz Parlament, należący do największych na świecie. Spacer po reprezentacyjnej ulicy miasta Vaci. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, w międzyczasie obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie w hotelu. Dalsze zwiedzanie Budapesztu: Wzgórze Zamkowe (Zamek Królewski, Baszta Rybacka, Kościół Króla Macieja Korwina, świątynia koronacyjna, w której m.in. cesarz Franciszek Józef koronował się na władcę Węgier; zmiana warty pod Pałacem Prezydenckim). Objazd kolejką po Wyspie Małgorzaty: Muzyczna Fontanna, ruiny zakonu franciszkanów i dominikanek z grobem świętej patronki wyspy, Alpinarium (mini ogród botaniczny), Wieża Ciśnień, Teatr Letni. Na zakończenie dnia nocny rejs statkiem po Dunaju i wjazd na Wzgórze Gellerta z wieczorną panoramą Budapesztu. Przejazd do hotelu, w międzyczasie obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Przejazd Zakolem Dunaju przez trzy historyczne miejscowości: Szentendre (malownicze miasteczko położone na zboczach naddunajskich wzgórz, stolica węgierskiego prawosławia i mekka artystów; Muzeum Marcepanu, Cerkiew Serbska). Wyszehrad (dawna stolica królów węgierskich; twierdza z piękną panoramą Zakola Dunaju), Esztergom (Bazylika Św. Wojciecha, będąca największą katolicką katedrą na Węgrzech). Na zakończenie wycieczki regionalny obiad z winem i muzyką cygańską w węgierskiej csardzie. Wyjazd w kierunku Polski, zakończenie wycieczki.

 

koszt: 628,00 zł /os

Cena zawiera: transport autokarem klasy lux (klimatyzacja, DVD, barek, WC), pilot, 2 x nocleg w pensjonatach, hotelach **/*** (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami), 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera: kosztów realizacji programu turystycznego-bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs, przewodnicy lokalni, system słuchawkowy (ok. 11000 HUF), regionalny obiad z winem (ok. 12 eur), dopłata za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce

Parliament of Budapest.

Uwagi:

  • dopłata do pokoju 1-osobowego
  • program jest ramowy i kolejność jego realizacji może ulec zmianie
  • pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu

 

Informacje o projekcie   Wykorzystanie plików cookies