Dodano nową wycieczkę!

Oferta dnia!

Telefon stacjonarny +48 32 42 62 085

Telefon komórkowy +48 602 815 738

  Napisz wiadomość
Kontakt Zadzwoń! +48
  Strona główna

zobacz także...

PRAGA Z BRNEM

Napisz do nas lub Zadzwoń » +48 32 42 62 085

WYCIECZKA OBJAZDOWA
termin: do ustalenia

Prague

DZIEŃ 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd na teren Czech. Zwiedzanie Pragi: Petrin (Zielone Centrum Pragi), leżące na prawym brzegu Wełtawy, ponad 300-metrowe wzgórze pełne parków i ogrodów oraz kwitnących wiosną drzewek owocowych. Na samym szczycie wzgórza znajduje się wieża widokowa, wierna replika wieży Eiffel'a. Wejście na punkt widokowy (panorama parku i zabytkowej Pragi). Przejście na Hradczany: Stary Królewski Pałac, Bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka, Katedra św. Wita. Spacer do Ogrodów Wallensteina (pierwszy barokowy ogród w Pradze,widoczny z murów zamku praskiego ze sztuczną grotą i imitacją nacieków skalnych). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, w międzyczasie obiadokolacja, nocleg. Dla chętny wieczorne wyjście na spektakl „Światło – Woda – Dźwięk”, czyli Krizikove Fontanny.

DZIEŃ 2
Śniadanie w hotelu. Dalszy ciąg zwiedzania Pragi: Mala Strana (dzielnica barokowych pałaców, malowniczych kamieniczek, zabytkowych kościołów i wąskich uliczek). Rynek i Kościół św. Mikołaja, Most Karola z figurą św. Jana Nepomucena (jeden z najpiękniejszych, średniowiecznych mostów w Europie). Przejście na Josefov (Dzielnica Żydowska z zachowanymi synagogami, ratuszem i cmentarzem). Spacer na Stare Miasto: Rynek Staromiejski, Ratusz ze słynnym Zegarem Astronomicznym Orloj, Pomnik Jana Husa, barokowy Kościół św. Mikołaja, Ulica Celetna, Obecni Dum. Wieczorem rejs statkiem po Wełtawie z obiadokolacją. Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Przejazd do Brna, stolicy Moraw. Spacer po zabytkowej starówce, otoczonej renesansowymi i barokowymi kamienicami: stary ratusz z Brneńskim Kołem, gotycka katedra św. Piotra i Pawła, wzgórze z twierdzą Spilberk z końca XVII w., należącej niegdyś do najcięższych więzień monarchii Habsburgów. Wyjazd w kierunku Polski, zakończenie wycieczki.

 

Informacje o projekcie   Wykorzystanie plików cookies