Dodano nową wycieczkę!

Oferta dnia!

Telefon stacjonarny +48 32 42 62 085

Telefon komórkowy +48 602 815 738

  Napisz wiadomość
Kontakt Zadzwoń! +48
  Strona główna

zobacz także...

BIESZCZADY

Napisz do nas lub Zadzwoń » +48 32 42 62 085

WYCIECZKA OBJAZDOWA
termin:

  • do ustalenia

Bieszczady

DZIEŃ 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Zwiedzanie Sanoka: Rynek, Ławeczka Szwejka, Plac św. Jana, Plac św. Michała, dziedziniec zamkowy, Kościół i Klasztor Franciszkanów. Skansen w Sanoku (Muzeum Budownictwa Ludowego, należące do największych pod względem ilości eksponatów i najpiękniejszych tego typu muzeów w Europie, prezentujące kulturę polsko-ukraińskiego pogranicza wschodniej części Karpat i Podkarpacia). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie w hotelu. Przejazd Dużą Pętlą Bieszczadzką: miejsce śmierci gen. Karola Świerczewskiego w Jabłonkach, Bar Siekierezada w Cisnej, Muzeum Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Majdanie, przejażdżka Ciuchcią Bieszczadzką na odcinku Majdan – Balnica – Majdan (urokliwa trasa w otoczeniu dzikiej przyrody Bieszczad), przejście piesze z Przełęczy Wyżniańskiej na Połoninę Wetlińską, do schroniska Chatka, Puchatka oraz zejście trasą do Brzegów Górnych, Zagroda Pokazowa Żubrów w Mucznem, dawna cerkiew parafialna św. Dymitra w Czarnej. Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie: monumentalne kamieniołomy w Bóbrce (punkt widokowy), Muzeum Przyrodnicze BdPN w Ustrzykach Dolnych (geologia, flora i fauna regionu m.in. ciekawa kolekcja ptaków drapieżnych), Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe (przejazd 4-osobowymi drezynami na trasie Uherce Mineralne – Łukawica). Bieszczadzka Wytwórnia Piwa Ursa Maior (zwiedzanie zakończone degustacją lokalnych wyrobów), wizyta w stadninie koni huculskich oraz przejażdżka na padoku i ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie: Park Miniatur w Centrum Kultury Ekumenicznej w Myczkowcach (miniatury cerkwi greckokatolickich, prawosławnych i kościołów rzymskokatolickich z terenu południowo-wschodniej Polski, Słowacji i Ukrainy). Spacer po Polańczyku, centrum wczasowo-rekreacyjnym Bieszczad, położonym nad Soliną. Rejs statkiem po Zalewie Solińskim oraz spacer po koronie największej w Polsce zapory na Solinie (664 m długości i 82 m wysokości). Wejście do cerkwi św. Paraskewy w Górzance z unikatowym rzeźbionym ikonostasem. św. Paraskewy w Górzance z unikatowym rzeźbionym ikonostasem. Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 5
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Zwiedzanie: Klasztor Sióstr Nazaretanek w Komańczy (Izba Pamięci Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Sanktuarium Matki Nowego Życia i Droga Krzyżowa Nowego Życia w Zagórzu (galeria bieszczadzkich artystów), ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych i cerkiew św. Michała Archanioła w Zagórzu. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki.

 

koszt: 728,00 zł /os

Cena zawiera: transport autokarem klasy lux (klimatyzacja, DVD, barek, WC), pilot, przewodnicy, 4 x nocleg w pensjonatach, hotelach **/*** (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami), 4 x śniadanie, ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera: kosztów realizacji programu turystycznego-bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs, ciuchcia, drezyny, konie, degustacja piwa (ok. 150 zł), obiady (ok. 25 zł), dopłata za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce

 Eastern Orthodox Church in Komancza, Poland

Uwagi:

  • dopłata do pokoju 1-osobowego
  • program jest ramowy i kolejność jego realizacji może ulec zmianie
  • pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu

Traditional wooden house

Informacje o projekcie   Wykorzystanie plików cookies