Dodano nową wycieczkę!

Oferta dnia!

Telefon stacjonarny +48 32 42 62 085

Telefon komórkowy +48 602 815 738

  Napisz wiadomość
Kontakt Zadzwoń! +48
  Strona główna

zobacz także...

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Napisz do nas lub Zadzwoń » +48 32 42 62 085

WYCIECZKA OBJAZDOWA
termin: do ustalenia

Klasztor wity Krzy

DZIEŃ 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Zwiedzanie: Muzeum Przypkowskich w Jędrzejowie (muzeum zegarów), Skansen w Tokarni (zabytki budownictwa wiejskiego i małomiasteczkowego ziemi kieleckiej), ruiny zamku w Chęcinach (wejście na wieżę z niepowtarzalnym widokiem na okolicę), Jaskinia Raj (jedna z najpiękniejszych w Polsce, z bardzo bogatą szatą naciekową), Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, Dąb Bartek. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie w hotelu. Przejście Drogą Królewską na Święty Krzyż: Opactwo Misjonarzy Oblatów (klasztor i kościół z kaplicą Oleśnickich, w której znajduje się relikwiarz Krzyża Świętego oraz podziemia z trumnami m.in. Jaremy Wiśniowieckiego, fundatora kościoła, bohatera „Ogniem i mieczem” ), Muzeum Misyjne Księży Oblatów (ciekawe eksponaty przywiezione z misji), Gołoborza (rumowiska piaskowców). Osada Średniowieczna w Hucie Szklanej. Kościół i Klasztor Bernardynek w Świętej Katarzynie z cudownym źródełkiem. Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Zwiedzanie Kielc: Pałac Biskupów Krakowskich z XVII w., obecnie muzeum z kolekcją malarstwa, bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, multimedialny Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej, Ulica Sienkiewicza (reprezentacyjna ulica miasta), Muzeum Zabawek i Zabawy, Geopark Kadzielnia (Rezerwat Przyrody Nieożywionej). Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki.

 

koszt: 396,00 zł /os

Cena zawiera: transport autokarem klasy lux (klimatyzacja, DVD, barek, WC), pilot, przewodnicy, 2 x nocleg w pensjonatach, hotelach **/*** (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami), 2 x śniadanie, ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera: kosztów realizacji programu turystycznego-bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 100 zł), obiady (ok. 25 zł), dopłata za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce

Uwagi:

  • dopłata do pokoju 1-osobowego
  • program jest ramowy i kolejność jego realizacji może ulec zmianie
  • pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu

 

Informacje o projekcie   Wykorzystanie plików cookies