Dodano nową wycieczkę!

Oferta dnia!

Telefon stacjonarny +48 32 42 62 085

Telefon komórkowy +48 602 815 738

  Napisz wiadomość
Kontakt Zadzwoń! +48
  Strona główna

zobacz także...

ZAKOPANE

Napisz do nas lub Zadzwoń » +48 32 42 62 085

WYCIECZKA OBJAZDOWA
termin:

  • do ustalenia

Polish mountain hat

DZIEŃ 1
Wjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Wyjazd kolejką krzesełkową na Butorowy Wierch. Przejście piesze do górnej stacji kolejki na Gubałówce. Zjazd kolejką krzesełkową z Gubałówki. Przejazd do Zakopanego, czas wolny na Krupówkach, głównej arterii miasta oraz jednej z pierwszej piątki najsłynniejszych ulic w Polsce. W międzyczasie zwiedzanie: Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, Stary Kościół i Cmentarz przy Pęksowym Brzyzku (Cmentarz Zasłużonych w rozwoju kultury Zakopanego i Podhala: St. Witkiewicz, K. Przerwa-Tetmajer, B. Czech, H. Marusarzówna, K. Makuszyński). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. Dla chętnych wieczorny wyjazd na baseny termalne.

DZIEŃ 2
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie: Kościółek na Jaszczurówce (Kaplica Najświętszego Serca Jezusa, zaprojektowana przez St. Witkiewicza i wybudowana z drewna świerkowego bez użycia gwoździ przez miejscowych górali). Piesza wycieczka do Morskiego Oka: największe i najbardziej znane, a według wielu miłośników Tatr także najpiękniejsze jezioro w Tatrach, położone w Dolinie Rybiego Potoku, u stóp Mięguszowieckich Szczytów, na wysokości 1395 m n.p.m. Wejście piesze asfaltową drogą, wśród lasów o długości ok. 8 km: Wodogrzmoty Mickiewicza, najstarsze schronisko górskie w Tatrach, schronisko im. Stanisława Staszica nad Morskim Okiem, niepowtarzalne widoki na panoramę Tatr Wysokich. Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Zwiedzanie: Centrum Sportowe Zakopanego (Duża Krokiew). Piesza wycieczka Doliną Strążyską (przejście szlakiem o długości ok. 3 km w kierunku Polany Strążyskiej i Wodospadu Siklawica, położonego u stóp Giewontu: drewniana kapliczka z wizerunkiem Maryi z Dzieciątkiem, Kominy Strążyskie, Skała Edwarda Jedlinka, cudowny widok na północne zbocze Giewontu). Przejazd przez Chochołów (miejscowość podhalańska, leżąca między Czarnym Dunajcem i Witowem; największy i najlepiej zachowany zespół tradycyjnej architektury drewnianej). Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki.

 

koszt: 396,00 zł /os

Cena zawiera: transport autokarem klasy lux (klimatyzacja, DVD, barek, WC), pilot, przewodnicy, 2 x nocleg w pensjonatach, hotelach **/*** (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami), 2 x śniadanie, ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera: kosztów realizacji programu turystycznego-bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, kolejki (ok. 40 zł), wejście na baseny termalne (ok. 40 zł),obiady (ok. 25 zł), dopłata za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce

Uwagi:

  • dopłata do pokoju 1-osobowego
  • program jest ramowy i kolejność jego realizacji może ulec zmianie
  • pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu
Informacje o projekcie   Wykorzystanie plików cookies