Dodano nową wycieczkę!

Oferta dnia!

Telefon stacjonarny +48 32 42 62 085

Telefon komórkowy +48 602 815 738

  Napisz wiadomość
Kontakt Zadzwoń! +48
  Strona główna

zobacz także...

ZIEMIA SĄDECKA

Napisz do nas lub Zadzwoń » +48 32 42 62 085

WYCIECZKA OBJAZDOWA
termin: do ustalenia

Fresh honey

DZIEŃ 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Zwiedzanie: Kamianna (wieś położona w Beskidzie Niskim, znana jako centrum apiterapii czyli lecznictwa związanego z hodowlą i wykorzystaniem pszczół: dawna cerkiew prawosławna, Pasieka Barć-skansen uli architektonicznych, Galeria św. Ambrożego; degustacja miodów). Jaworzyna Krynicka (dwustronny przejazd nowoczesną kolejką gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej 1114 m n.p.m.; panorama gór oraz krótki odpoczynek w schronisku). Krynica („perła polskich uzdrowisk” usytuowana w dolinie rzeki Kryniczanki i jej dopływów, otoczona zalesionymi grzbietami Beskidu Sądeckiego; spacer po uzdrowisku, degustacja wód mineralnych). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie: cerkiew w Powroźniku (wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO), Ogrody Miłości i Ogrody Zmysłów w Muszynie (ogrody sensoryczne). Przejazd malowniczą Doliną Popradu przez Żegiestów, Piwniczną (ośrodki turystyczno – wypoczynkowe, uzdrowiska balneologiczne i klimatyczne, wchodzące w skład Popradzkiego Parku Krajobrazowego), Stary Sącz (Ołtarz Papieski, Źródełko i Kaplica św. Kingi, Klasztor Sióstr Klarysek), Nowy Sącz (Bazylika św. Małgorzaty, Rynek, Pomnik Jana Pawła II, ruiny zamku, zegar kwiatowy), Sądecki Park Etnograficzny (ok. 70 budynków w tradycyjnym układzie wsi, reprezentujące wszystkie grupy etniczne Sądecczyzny: Górali Łąckich, Lachów Sądeckich, Pogórzan, Łemków i Cyganów Karpackich). Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Zwiedzanie: Szczawnica (położona w malowniczej dolinie Grajcarka, rozdzielająca Małe Pieniny i Beskid Sądecki; jeden z najpopularniejszych kurortów uzdrowiskowych w Polsce z cudowną starą, uzdrowiskową zabudową z XIX w.), ruiny zamku w Czorsztynie, przepłynięcie gondolami spod zamku w Czorsztynie do zamku w Niedzicy (niewielka ekspozycja historyczna, geograficzna i przyrodnicza oraz powozownia; wejście na koronę zapor), Kościółek św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim (perła podhalańskiej architektury, majstersztyk sztuki ciesielskiej i „kwintesencja góralskości”; stary cmentarz z pięknymi okazami modrzewi, dębów i sosen będących pomnikami przyrody). Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki.

 

Informacje o projekcie   Wykorzystanie plików cookies